Майсторски клас – лидерско майсторство

Факултетът по икономически и социални науки и д-р Тошо Стоянов ви канят най-любезно на

МАЙСТОРСКИ КЛАС – ЛИДЕРСКО МАЙСТОРСТВО

От моя опит със студенти магистри има едно нещо, което вече със сигурност знам и това е, че вие заслужавате такъв майсторски клас, като настоящи или бъдещи лидери!

В предлагания кратък курс вие ще научите кой е най-важния процес да управлявате вашия екип и служители и кой процес може и трябва да бъде използван, за да ви помогне вашата кариера да бъде възходяща и впечатляваща.

Време е да издигнете вашата лидерска игра на следващото ниво и аз съм готов да помогна на тези, които желаят да бъдат лидери на бъдещето, които могат разумно да управляват себе си, своите хора и да водят организацията, в която работят към успешни резултати. Лидерите най-силно влияят върху обществото, културата, нашите ценности и върху света като цяло. Ако света и вашата работеща компания се променят, тази промяна започва задължително от вас – лидерите, и ако вие искате да се променяте и сте решили, че е време да преминете от “обучение“ към “правене“ – заповядайте! Ето тогава това е курсът за вас! J

Тема на майсторския клас:

Да бъдем лидер-мениджър или лидер-шеф?

Променящия се свят се нуждае от типа лидер, който води хората си и организацията, в която работи, към успех! Но как изглежда сега новия лидер? Кои негови качества сега се оценяват най-високо? Работата е изключително динамична, целите са високи, времето не достига, активната работната сила е недостатъчна, а в последните 4-5 години е напълно променена… Сложно е!

Това, което ще видите и чуете – материалите, сравненията, препоръките, алгоритмите, какво и как се прави, и още… е концентриран израз на визията на множество лидери на световни компании управляващи десетки хиляди хора и милиарди долари. Основното обобщение е, че не е приемливо да стоим и да чакаме и да реагираме, едва когато пред нас се изпречи промяната или проблема. Курсът ви предлага практични подходи и проверени добри практики за развитие на вашите лични лидерски умения в управлението на хората си в условия на ускорено променящ се свят!

Кога: 1 Декември 2021 от 18:30- 19:15ч.

Форма на обучение: дистанционно – онлайн.

Достъпност и цена: Този майсторски клас за всеки от вас ще е достъпен и безплатен!  Участвайки, независимо къде се намирате – вие ще имате предимството да се възползвате от тази привилегия.

Какво ще ви даде този курс?

• Ще научите, кои са най-важните умения на лидерите мениджъри, но най-вече тези, които са ключови сега за вашата бъдеща кариера;
  • Кой е по-търсеният от бизнеса: лидерът-мениджър или лидерът-шеф;
  • Кое е в основата на лидерската увереност и как да развиваме самоувереност;
  • Как да влияем повече и да предоставяме повече обратна връзка на служителите си;
  • Колко инструмента на нашето влияние може да използваме и къде.

Ако нещо от тези теми ви допада – заповядайте в този майсторски клас!

И преди да се включите онлайн – моля помислете: Какво прави лидера успешен?

Ключови изводи от курса:

• В този курс заедно ще намерим отговора за успешния лидер;
  • Ще научите основните тенденции в развитието на лидерските качества;
  • Ще са ясни стъпките и посоките, които да извървите, за да станете най- стойностния и оценяван служител във вашата компания!
  • Ще имате алгоритми (стъпки) как практически да засилите вашето лидерско влияние;
  • Ще се убедите, че в управлението на хората вашите съвременни качества на лидер са ключови за успешните резултати на целия екип.

Кои биха имали интерес да участват?

• Директори и началници на отдели, цехове, клонове и др.;
  • Оперативни мениджъри, управляващи хора и процеси;
  • Мениджъри на екипи, групи, компании – в частни фирми и държавни сектори;
  • Шефове на агенции, консултанти и мениджъри-Човешки Ресурси;
  • Логистични, линейни и бизнес мениджъри;
  • Ръководители на екипи, звена, отделения, представителства, направления и др.

Гарантирам, че за всички участници от тези групи ще е интересно и ще попаднете пред отворената врата за вас – директно в моя клас за Лидерско майсторство!

Очакваме ви!

И ето още едно предимство: Какво бихте искали да знаете от мен за лидера и лидерството, което веднага би ви било от полза и бихте започнали да прилагате във вашето управление на хора след курса?

Изпратете вашия въпрос до: tosho.stoyanov@yahoo.com  и в деня на майсторския клас ще имате търсения от вас отговор!

Тук са и предложенията до вас за бъдещи теми в майсторския клас на Тошо Стоянов:

1. Поведенчески финанси – прогрес и практически приложения.
  2. Как да взимаме по-ефективни решения.
  3. Бизнес приложения на емоционалната интелигентност.
  4. Мениджърски подходи при управление на екипите.
  5. Техники за рационално мислене.

Просто изберете номера на една от темите и го изпратете на мейла с едно “Здравей“!

Заповядайте на 1 Декември 2021г. от 18:30ч

Очакваме ви!